| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, cum se procedeaza sau ce se intampla daca vreau sa merg sa ma inscriu si la o alta facultate, insa am dat deja diploma de bac la alta?
Adica, daca m-am inscris la o facultate si in ultiul moment, (ultima zi de inscrieri) vreau sa merg la alta facultate. Imi vor da diploma sau pot sa dau copia diplomei la a doua facultate?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

N-ai auzit de copii legalizate?

| Sachabella a răspuns (pentru Catrice):

E prima data cand ma inscriu la facultate, nu prea am reusit sa ma informez cum trebuie.

| gonada001 a răspuns:

În Moldova este posibil să depui actele doar cu copia diplomei.