| ionutdmx a întrebat:

Am o intrebare, de ce pe Metin2 GX server 2 ma da afara din 5 in 5 minute sau chiar mai putin si cand ma da afara si ma conectez iar scrie eroare la conectarea la server... cine stie ce are va rog?

Răspuns Câştigător
| Meil a răspuns:

Poate fi si de la pc tau, poate e prea slab...

11 răspunsuri:
| MBG a răspuns:

Sunt prea multi pe server.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca servaru 1 nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am si netul bun si pc bun si merge ca pl m. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai baiatule nu ti se intampla numai tie si la alti problema e jocul e rau facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc dispar itemele straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este de vina serverul ci pc-ul tau poate ai windows6 si iti trebuie 7...cateodata sau daca e prea mare lag...alte respunsuri nu am

Răspuns utilizator avertizat
| DanyRad a răspuns:

Nu stiu frate pe mine nu ma lasa sa intru in joc nu stiu ce are din cauza ca am in pc si metin2ro?

| DanyRad a răspuns:

Scuze ca intreb la intrebarea ta dar nu stiu cum sa pun intrebari ma ajutati va rog?

| DanyRad a răspuns:

Daca ma ajutati dati add la id de mess danny_rad96 multumesc mult, si frate scuze ca m-am bagat peste intrebarea ta.

| TripleH_2380 a răspuns:

Ma asa se intampla pe metin2 server privat aproape pe toate dar poate sa fie din cauza PC-ului sau netului