| me4ever98 a întrebat:

Am o intrebare:in ce an s-a inchis hotelul decebal din baile herculane? am auzit ca sunt si fantome pe acolo[este adevarat?]

Răspuns Câştigător
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Salut! :*.

Eu, am fost cu prietenii mei anul` trecut si am trecut prin fata unu`i hotel Decebal. E foarte vechi,l-a numit asa dupa numele lui Decebal. E mai vechi,e facut inainte de revolutie.
Si, am intrat in el sa vedem cine e, si nu erau nicio fantoma.happy Sunt doar povestii de speriat!