| Anna17789 a întrebat:

Am o intrebare nu stiu cum se numeste chestiile alea de la digi de ti le dau ca sa schimbi programele sau sa le bagi cv de genu nu imi vine acum in minte cum se numesc, stiu ca am dat cam 50 de euro pe 1.

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

"chestiile alea '' se numesc reciver tv, incare''bagi cv'', adica faci conexiunea cablului de la televizor.succes

2 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Reciver se numescwinking. aparatele alea de le conectezi la televizor.

| Florincrap a răspuns:

Receiver,sau pe romaneste decodor. Se foloseste cand ai TV prin satelit.