| Lavy a întrebat:

Am o intrebare : Se gasesc incarcatoare noi la telefoane daca cumva l-am pierdut? Funda garantat!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sigur ca da, sunt 2 variante ca sa obtii un nou incarcator: ori sunand fabricantul si ii explici ce model de mobil ai sa iti trimita unul sau cumperi de la chinezi un incarcator universal.

| Ryuk751 a răspuns:

Da.incerca sa cauti pe la magazine care vand telefoane.de la piata sunt niste chinezerii.bafta.

| Player54 a răspuns:

Da... se gasesc la ori ce magazin Vodafone, Orange sau cosmote

| denisafolea a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai.Trebuie sa te duci cu telefonul la un Orange sau Vodafone sau Cosmote(depinde de la care ti-ai luat telefonul)si sa intrebi daca au incarcatoare pentru modelul tau de telefonbig grin

| Addiction a răspuns:

Bună.
Da se gasesc in magazinele unde se vînd şi telefoane. Trebuie să spui doar denumirea celularului.
Pa, pa.

| Deutzeuh a răspuns:

Da. normal ca se gasesc...te duci in dragon/europa sau la niste magazine de unde poti cumpara aceste lucruri. vorbeste cu mama ta sa te duca. nu va fi foarte scump...succes

| TBS1994 a răspuns:

Logic ca se gasesc, depinde de model te duci si ti-l cumperi happy

| marilen a răspuns:

Normal. La orice magazin ce comericalizeaza telefoane.

| costzyy a răspuns:

DA! se gasesc incarcatoare noi pentru aproape orice telefon

| MadyMadaaa a răspuns:

Da, se pot gasi.du`te la un magazin germanos sau nu stiu.la un magazin de telefoane.arata`le telefonul si o sa-ti spuna daca au sau nu. happy funda?