| oTilia_8540 a întrebat:

Am o maaaaare nelamurire! de curand mi-am dezactivat abonamentul la Vodafone iar acum am cartela PrePay Orange...luna trecuta mi-am luat o cartela cu numar si mi s-a consumat.acum am luat o reincarcare de 5 euro si cand trimit mesaj la 333 imi spune ca am credit de 5 euro, dar eu vreau minute si sms-uri! nu inteleg pentru ca am intrat la *100# si zice ceva de reactivare automata.VA ROG HEEEEEEEEEELP!

1 răspuns:
| Radueu a răspuns:

Dai la optiuni dezactiveaza reactivarea automata si pune de la young sau promoti ce vrei de 5 euro