| pufoasa a întrebat:

Am o mare mare rugaminte la voistraight face sper sa ma ajutati am ramas in pana de ideii. in curand ii ziua prietenului meu[implineste 20 de ani] si la fel implinim noi un an de cand suntem impreuna si nu stiu cam ce cadou sa ii iau:-s, help me:*

3 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Ai putea incerca un joc care sa il puteti juca impreuna cu prieteni (ceva gen poker cu tot cu jetoane). Incearca un album cu cele mai frumoase poze ale voastre pana in prezent sau si mai minunat ar fi o rama digitala unde sa fie acele poze smug.

| Pikachuuuu a răspuns:

Ei bine, incearca sa cauti un cadou care crezi tu ca este pe placul lui, dar eu te sfatuiesc sa ii iei ceva care sa simbolizeze ceea ce simti tu pentru el mai ales ca este si aniversarea voastra de un an de relatie... Sper ca vei alege cadoul potrivit SUKKES happy

| victorstefan37 a răspuns:

Poti sai iei un ipod, mp3, etc sau daca nu iti permiti iai o rama cu fotografii cu voi sau ursulet de la diverta cu "i love you" sau Happy Birthday... sper ca te-am ajutat