| anonim_4396 a întrebat:

Stiind ca multi dintre voi aveti idei bune, daca nu, chiar exceptionale, vin si eu cu o intrebare si o rugaminte.
Mai e putin timp pana la ziua prietenului meu care implineste 17 ani. As vrea sa-i ofer un cadou pe care sa-l aibe pentru totdeauna, avand in vedere ca desi suntem impreuna de aproape un an, nu i-am oferit niciodata nimic, nu i-am facut niciodata un cadou, motivul fiind lipsa de idei!
M-am gandit din start ca haine nu are sens sa ii cumpar, ca oricum are
destule si poate aleg ceva ce nu o sa fie pe gustul lui...
Si am uitat ceva, banii nu sunt o problema, dar totusi m-as limita la 1000-1200 lei, asta pentru ca si el mi-a oferit multe, si vreau sa-l surprind.
Please, help, ca sunt disperata, si in criza de timp big grin. Dau funda!

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Nu stiu daca banii sunt importanti sau gestul. Eu cred ca daca tine la tine orice dar simbolic va fi apreciat iar tu esti cea mai in masura sa stii ce ii place.

| MonsterEnergy a răspuns:

O sticla sau 2 de whiskey(Jack Daniels,Teachers, Ballantines) si o partida de sex salbatic. Vorbesc serios happy.Si de restul banilor, va luati ceva frumos sau ii lasi banii sa-si ia ceva pentru el.Voi fetele nu prea ne cunoasteti. Poate el vrea un subwoofer si tu ii iei un hanorac.Si repet, nu am glumit in prima fraza.Mai bine ii oferi ceea ce vrea CU ADEVARAT decat sa-i oferi ceva "pentru totdeauna". Lucrurile astea se pierd odata si odata si iti cade lumea in cap("Am pierdut obiectul x,ma omoara gagica-mea" + ca poate duce la certuri).Sau, pe langa primul fapt mentionat in raspunsul meu, il intrebi foarte simplu ce si-ar dori. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| PaKi a răspuns:

Un ceas e cea mai buna alegere

| AliceAne a răspuns:

Depinde si ce fire e el. eu i-am oferit prietenului meu (de ziua lui) niste lumanari parfumate facute de mine, am cautat pe net cum se fac si ce imi trebuie, iar pentru el a fost waw pentru ca aratau super si pentru ca eu m-am straduit sa le fac( Baby meu e genu mai romantic)... daca prietenu tau e genu mai zapacit, cauta ccva amuzant, o statueta mica mai deochiata un pic caragioasa, sau un acesoriu personalizat, si crede-ma ca nu cont ca e 10mil sau 10 leiwinking
,, SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu 12 milioane eu as vrea ca fata ce sta cu mine sa imi ia asta. http://www.emag.ro/boxe/boxe-logitech-51-z-5500-505w-rms--p970115-0914 e doar 12 milioane la flanco. as fi in rai cu asa ceva (+ ca ai zis ca ceva care sa il tina toata viata. ete na, ca doara tu te si casatoresti cu el. ia-i ceva electronic care sa il tina vreo 7-9 ani, ca te desparti de el peste 1 an). problema e ca as sta mai mult cu sistemul, si nu as mai face nimica cu fata ( sexul de aniversare )