| Corleone123 a întrebat:

Am o mare problema. Astazi cand m-am trezit am intrat pe messenger si am descoperit ca mai am vreo 4-5 contacte din 600 si ma tot intreb de ce sau ce am putut face sa se intample astastraight face. Aseara am intrat in mod obisnuit pe telefon si nu s-a intamplat nimic. M-am uitat daca nu cumva s-au transferat in contactele mele din telefon ca e posibil dar numa cateva am. Ce ma fac crying((? dau funda mersi la toti

5 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Poate ai dat din greseala sa iti arate doar cei online

| Corleone123 explică:

Ba deci 4-5 contacte am in toata lista. Deci si online si offline

| alexx77 a răspuns:

Poate fi problema de la yahoo daca ai intrat pe id si idul se loga mai greu este de la yahoo

| Chicet a răspuns:

Buna, incep prin a spune ca am fost si eu in situatia ta. In cel mai rau caz cineva ti-a spart parola sau poate cineva ti-a vazut-o! Iti recomand sa o schimbi cat mai repede. Sa ai noroc sper ca te-am ajutat!

| LoryQwqEtShonheild a răspuns:

Intebare: Acele 4-5 contacte erau online atunci? Daca da, da Ctrl + H si iti vor aparea toate! big grin

Sper ca te-am ajutat! >big grin