| Anna_8414 a întrebat:

Eu am un telefon Samsung Galaxy 550. happy si, astazi am fost prin oras, si am prins Wi-Fi. m-am conectat, si apoi am intrat pe mess. dupa ce am iesit de pe mess, m-am uitat in agenda si erau contacte din mess... apoi am intrat pe id.ul meu si am vazut ca, aproape toate contactele mele nu mai sunt. asa mi s-a mai intamplat o data din cauza ca am intrat pe internet pe telefon, dar nu mi s-au sters asa multe contacte straight face aveti idee ce as putea face? multumesc frumos!

1 răspuns:
| anonim3467 a răspuns:

Pai sa nu mai incerci asta si sa ceri contactele de la cei care le-ai pierdut!