| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema! Eu in 24 iunie am un turneu cu dansurile si tata e plecat in strainatate. Pasaportul meu trebuie scos de la politie pe data de 25 iunie( este pasaport facut pe 5 ani). Am nevoie si de procura pentru. ca nu am inca 14 ani ...Cum pot sa fac rost de pasaport si de procura repede, avand in vedere ca tata e in strainatate, ca sa pot merge in turneu in 24? (cu pasaportul nu e problema de semnatura deoarece tata a fost acasa acum cateva zile si am fost sa-mi fac pasaportul.Insa problema era ca nu puteam face procura deoarece toate notariatele erau inchise pentru. ca era sarbatoare. Oare pot sa imi scot pasaportul mai repede?) Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Ghost a răspuns:

Te duci si il rezolvi pe gabor daca ma intelegi ce vreau sa iti spun si pe 23 ai pasaportu