| DelphhiN a întrebat:

Am o placa de baza ASUS P4P800SE WINDOWS XP PROFESIONAL si nu ma pot conecta la internet. Vreau sa mentionez ca internetul pe un alt pc merge.

4 răspunsuri:
| Sooorin a răspuns:

Sigur ai downloadat driverul de internet corespunzator placii de baza? mai verifica odata cu Driver Genius

| DelphhiN explică (pentru Sooorin):

Buna sorin...am incercat sa descarc tot felul de drivere de pe site-ul oficial Asus si tot nu merge

| Sooorin a răspuns (pentru DelphhiN):

Nu reusesti nimic daca downloadezi drivere asa haotic, trebuie sa stii cu exactitate cum se numeste driverul, pe langa numele driverului are si niste numere, un cod ca fiecare driver, tu trebuie sa stii acel cod si pe urma il cauti pe net si il dw

| Visoiu_Florin_Florin_1967 a răspuns:

Trebuie sa ai faci configuratia, copiaza ip-ul si dnsurile de pe cel cara iti merge si punele pe aceasta, succes.