| unu111cool a întrebat:

Am o problema.Astazi m-am jucat pe laptop si acum seara cand intru mi-a aparut o chestie,,Preparing desktop" sau ceva de genu nu mai stiu sigur,si cand mi-l deschide vad ca nu mai e nimic la fel,orice salvare pe care o facusem nu mai era,tot ce aveam pe ecran era cosul de gunoi,toate salvarile de la jocuri,teme la windows,istoricul la browser nu mai aveam nimic, marturisesc ca programele le aveam.Ce naiba a facut? Am mare nevoie de un raspuns!

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Eroare de windows? explroer.exe? e bine ca revenit. nu mai conteaza

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Cel mai probabil a selectat toate itemele si a apasat tasta delete sau a miscat cu mouseul.
sau a dat un sistem restore.

| unu111cool explică (pentru SasNetRomania):

Lol,dupa ce l-am aprins imi aparusera tot la locstraight face.Ce o fi fost?

| SasNetRomania a răspuns (pentru unu111cool):

Eroare de windows? explroer.exe? e bine ca revenit. nu mai conteaza