| Andreeamedeea a întrebat:

Am o problema cu avatarul. Imi apare modificat la ceilalti in lista fata de cum il am eu. Nu sunt sigura cu persoana cu problema asta. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| Teo a răspuns:

Pai exista mai multe posibilitati:
Schimba avatarul si vezi daca apare tot la fel, daca apare la fel reinstaleaza messengerul. Daca nici asa nu e bine incearca sa cobori o versiune mai veche de la messenger si instaleazo.Versiunile noi fac figuri mari.Eu personal prefer si spun ca versiunea 9.0 e cea mai buna.
Sper ca te-am ajutat si multa bafta.happy