| nyko06 a întrebat:

daca la messenger in lista nu vad o persoana online si i-mi apare avatarul vechi cel care il avea inainte sa ma puna pe offline sau sa-mi dea ignore ca nu stiu sigur care din ele este si cand ma uit la conversation history ii apare avatarul nou, atunci inseamna ca nu mi-a dat ignore doar m-a pus pe offline? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonimacuprobleme a răspuns:

Da, te-a pus pe offline! nu este grav sa stii poate are treaba! App caut niste prieteni te-ar interesa?