| KingJulien a întrebat:

Am o problema cu conectarea la internet pe laptop nu imi merge nici un motor de cautare (imi da pagina goala) cu toate ca imi apare ca sunt conectata.Pe pc imi merge.Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| notimee a răspuns:

Daca folosesti un browser ca google chrome, apoi problema sar rezolva daca l-ai schimba, e posibil deoarece la mine cind s-a intamplat la chrome nu mergea pagina, dar la firefox mergea destul de binesi deja poti sa faci restart la modem. Funda?

1 răspuns:
| VladyXR a răspuns:

Salut KingJulien.Fa o un update la placa de reatea sau instaleaz-o, daca nici asa nu merge, inseamna ca placa are defect!