| vasyuey96 a întrebat:

Am o problema. De vreo 2 zile nu mi se mai incarca pagina google, si nici alt motor de cautare. am incercat si cu alt browser, dar tot nu merge. ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Intrebari200 a răspuns:

Reinstaleaza browserul -> foloseste google chrome (parerea mea) Daca nu merge asa hmm thinking Consulta un specialist in domeniu big grin sau poate vei gasi un raspuns mai folositor aici.

| vasyuey96 explică (pentru Intrebari200):

Folosesc google chrome. si am incercat si cu alte browsere, dar tot nu functioneaza. nu cred ca are rost sa-l reinstalez. totusi mersi