| Eddie_4354 a întrebat:

Am o problema cu imprimanta. Cand printez pe foaie normala merge perfect si text si poze etc. Cand incerc sa printez pe foaie foto, functioneaza totul cam 80% din pagina, si la urma, se schimba sunetul immprimantei ca si cum ar imprima mai rar si poza finala iese decolorata in ultima faza. Am crezut ca e cartusul pe terminate, dar dupa 5 incercari, toate au aceeasi problema, ie bine 80 % si la urma ies decolorate. Am incercat cu alta poza, ii iee o parte decolorata in partea din mijloc. Ce ar putea fi? folosesc un Hp officejet 4500. Puteti vedea cum arata fotografia aici.
http://imageshack.us/photo/my-images/94/20130323155315.j pg/

Răspuns Câştigător
| violeta10 a răspuns:

Poate este de vina tusul de la imprimanta cel care da culoare big grin big grin