| vitaminaXyZ16 a întrebat:

Oare de ce nu merge imprimanta? Am umplut cartusele pentru ca erau goale, dar cand dau sa printez ceva imi spune ca cartusul color nu mai are cerneala..in fine,le scot, le sterg cu putin spirt gandindu-ma ca nu il citeste, probez din nou pe o foaie si se vede perfect..cand dau din nou sa printez, aceeasi problema. Va rog mult cine stie sa imi spuna si mie ce as putea face.
iar asta scrie cand dau print! :)[e ce am spus si eu] http://img819.imageshack.us/img819/4657/imprimanta.jpg

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Stiu care e problema pentru ca am avut-o si eu. De fiecare data cand reintroduci cartusul, imprimanta nu detecteaza nivelul de cerneala. trebuie sa gasesti ceva in setari sa o faci sa creada ca ai instalat cartuse noi.