| KaPy2 a întrebat:

De ce cand raspund si eu la intrebarile altora imi apare http://img802.imageshack.us/img802/7581/tpu.png ca in poza asta?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Este un ajutor pentru admini ca să elimine întrebările ce incalcă regulamentul.
După cum bine vezi că scrie și acolo:"Vrem să determinăm care sunt întrebările de pe TPU.ro care merită o revizuire".
Nu este obligatoriu să răspunzi, răspunsul tău apare oricum pe site, poți da back.

| KaPy2 explică (pentru Esperança):

Ok multumesc mult!

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Poti sa dai back sau dai pe TPU daca nu vrei sa raspunzi.

| onasis1961 a răspuns:

Nu cred că ai primit asemenea mesaj! Eşti nou şi nu te prea implici din câte văd la profilul tău! Cred că ai vrut să faci o glumă!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Răspunzi dacă ai plăcerea si dispoziția să te implici. Dacă te deranjează și crezi că e pierdere de timp, ignori!