| Costi22222 a întrebat:

cum pot sa fac sa nu se mai miste ferestrele(de la pc) asa >--- http://img833.imageshack.us/img833/7581/tpu.png

1 răspuns:
| FunlandCompany a răspuns:

Asta s-ar putea sa fie de la Windows, sau de la rami, depinde daca iti facea asa si inainte ar putea fi de la rami, si daca e ceva recent, ar putea fi de la windows, sau un program recent instalat care nu "ii prieste" Pc-ului tau, daca vrei poti reinstala windowsul, sau sa stergi ultimul program/joc instalat, si daca tot nu merge incearca sa cumperi alte placute de rami.
Sper ca ti-am fost de ajutor big grin