| jonydd a întrebat:

Am o problema cu laptopul nu imi mai merg 2 butoane merg dar trebuie sa apas tare pe ele intrebarea mea este cum le scot sa le curat cre ca a intrat ceva acolo... am Acer Extensa 5630 mersi mult

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa il lasi asa decat sa strici ceva! Du-l la firma lor service si spune-le problema poate ei au gresit ceva la fabricare daca ai garantie nai probleme daca na-i facut nimic! Succes!

| splash132 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema cu tasta i, nu mergea decat daca apasam tara intr-o anumita directie, insa si-a revenit a doua zi. poate a intrat paraf.stergel insa nu ridica tastele pentru ca difera de tastatura unde e usor si daca se intampla ceva e ieftin. daca ai la aspirator peria aceea mica pentru pc foloseste-o

| herbals a răspuns:

Du laptpul la curatat ca ei stiu sa umble. Nu te apuca sa le scoti, ca pe urma nu ai sa le mai poti pune inapoi.

| Zipix a răspuns:

Si eu am patit la fel cu tasta N. Nu am facut nimic. Si-a revenit el singur peste o luna ca tot o foloseam la tastat si tot incetul cu incetul o apasam mai usor.