| cinevateiubeste a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, am un samsung e 2600.In seara asta am vrut sa imi plun o melodie pe el. si nu stiu ce s-a intamplat. dar mi s-a inchis telefonul si nu mai reusesc sa-l deschid imi apare intruna Gt-E2600 se deschide si inchide ...si nu stiu ce sa ii fac crying. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Annd a răspuns:

Ori ti-a murit bateria cum zice amicu, ori s-a dus naiba soft-ul, ori telefonul. Du-l pe garantie.

1 răspuns:
| nicolilovecata a răspuns:

Cred ca tia murit bateria du-te la un magazin de reparati pentru ca nu ai tu ce sa ii faci