| Vlad_5409 a întrebat:

Am o problema cu windowsu. Dupa ce il aprind ar trebuie sa imi arate desktopul normal cu tot ce am pe el dar nu imi arata nimic doar poza nici o iconita nici bara de strat nimica doar poza.

Răspuns Câştigător
| Katczinsky a răspuns:

Incearca sa intri aici www.queen-soft.blogspot.com/2009/05/curatare-de-virusi-la-urgenta.html poate ai virusi.

5 răspunsuri:
| Katczinsky a răspuns:

Sunt doua solutii.
1. Reinstalezi windows.
2. Ctrl+Alt+Delete (o sa-ti apara task manager si dai end task la "explorer".
Si eu am avut aceeasi problema happy

| Vlad_5409 explică (pentru Katczinsky):

Faza e ca nu imi apare nici "explore " am incercat si doar prin command prompt pot sa navigez! multumesc oricum

| Katczinsky a răspuns (pentru Vlad_5409):

Explorer apare in meniul "Processes" NU in "Aplicattions"...dai End Process si restart PC.

| Vlad_5409 explică (pentru Katczinsky):

Stiu. si nu imi apare, si nici cand dau la run si rulez "explorer" nu merge x_x!

| Vlad_5409 explică (pentru Katczinsky):

Am sa incercwinking oricum ai funda laughing

| Katczinsky a răspuns (pentru Vlad_5409):

Incearca sa intri aici www.queen-soft.blogspot.com/2009/05/curatare-de-virusi-la-urgenta.html poate ai virusi.