| bluepuff a întrebat:

Sall
am si eu o problema cu pc`u. Nu stiu ce sa ii mai fac si ma enerveaza.
Eu am laptop si intr-o seara nu mai mergea chestia aia de inlocuieste mousu... nu stiu ce avea. A 2 zi a mers, era totul ok dar urmatoare zi alta problema: jos in bara [unde e ceasul] nu mai apareau toate iconitele care apareau inainte si care nu erau in bara nu puteam sa le deschid. De exemplu la mess, stiti ca in bara este o iconita a mess`ului eh la me nu mai este deci nu merge sa mai deschid messu. Am net prin wireles si de asemenea nici asta nu mai apare...netu merge dar neaparat trebuie sa fie in bara si sa arate ca e conecat.Ar exista si varianta ca am virusi dar sunt aproape sigura ca nu am. Stiti cumva ce as putea sa fac in afar sa reinstalez windowsu? spuneti-mi va rog mult. Trebuie sa stiu neaparat. crying(crying(crying(

1 răspuns:
| Incubus a răspuns:

Ce antivir ai, nu te baza pe faptul ca nu ai(se numeste touch (atingere)pad(pernita, suport))pentru mai mult suport suport sti unde ma gasesti(daca are virusi sa ii stergi nu e de ajuns, ataca sistemul si dupa ramane"intr-o aripa")preferabil sa il pregatesti de instalare windows, nu e greu. daca mai face urat incearca un restart (pe loc si doar pe moment trebuie sa rez problema)