| ali98na a întrebat:

Am o problema grava cu antivirusul. este un antivirus foarte bun dar cand pornesc laptopul imi tot zice ca a expirat nu stiu ce si imi zice ca trebuie sa cumpar ceva [a subscription] si costa 25 sau 60 de lire cred[are semnul acela ca un L de mana si liniuta la mijloc]. sa cumpar chestia aceea[si daca da cat inseamna in lei si cum credeti ca se plateste] sau sa incerc sa imi downloadez ceva antivirus de pe net[chiar daca am auzit ca nu merg bine sau ca chiar ele au virusi][daca da care]? chiar sper sa ma ajutati :*:*:*::*:*:*::*:*::*:*

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te anunta ca a expirat perioada de incercare(trial) si trebuie sa cumperi licenta, este vorba de lire sterline, 25 lire sterline le cumperi cu cca 125 lei iar 60 lire sterline cu cca 300 lei.
Iti recomand 3 programe gratuite care, impreuna, protejeaza calculatorul aproape ca un antivirus foarte bun, le folosesc si eu si nu am avut probleme pana acum: avast! 6 free, Malwarebytes' Anti-Malware si Comodo Firewall. Pot fi descarcate de pe site-urile oficiale ori de pe alte site-uri. Numai bine!

neluL
| neluL a răspuns:

Ce antivirus ai? Poate iti gasesc o licenta pentru el! Lasa un mesaj privat! Sau daca vrei alt antivirus uite aici:
http://www.tpu.ro/......8-link-de/

Bafta!

| userr a răspuns:

Alina, ce antivirus ai?

| ali98na explică:

Am antivirus McAfee. a fost instalat gata in laptop cand mi l-am cumparat si a mers foarte bine cu asta

| CristiPalidu a răspuns:

Incearca avira
e gratuit si bun si nelimitat
http://www.avira.com/en/free-download-avira-antivir-personal