| ionutz9912 a întrebat:

Am o problema la metin2 united nu stiu cum imi pot face breasla pliz ma puteti ajuta? dau funtzita

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe metin2 united iti trebuie o piatra care se cumpara de pe net cu bani reali (Soul Rok).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai cradul peste o mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe metin2 united ai nevoie de o piatra"criminal rock" pe care o cumperi de la site de la itemshop, trebuie sa donezi bani la banca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc united.bagati id-ul meu tynel_tynel@yahoo.com, va pot raspunde la orice intrebarehappy am lvl 110 happy

| alexpr2000 a răspuns:

Trebuie sa fii peste 100 sa fii criminal

| Avanu_Laurentiu_1997 a răspuns:

Pentru a iti face bresla pe metin2 ro iti trebuie lv40 si te duci la gardian si dai administrarea breslei si pe united la fel

| Avanu_Laurentiu_1997 a răspuns:

Eu am bresla si nu am dat nici un ban