| jonydd a întrebat:

Am o problema mi-am bagat windowsu de vreo5 ori si mi-a ramas windows old in C si nu pot sal le sterg cum fac se le sterg pe cele vechi?

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cand formatezi dai pe NTFS simplu, nu ntfs quick. Daca intelezi windows 7/vista dai advanced si formtezi C-ulwinkingOptiunea "format partion nfts quick"iti instaleza windowsu-ul fara sa-l stearga pe cel vechi!

| OxEdaNNNNN a răspuns:

Formateaza partitia si se sterge totul, dupa aceea instaleaza windowsul da vezi sa fie bootabil Cd-ul s-au Dvd-ul