| AlexKx a întrebat:

Am reinstalat windows 7 si mi-au ramas niste foldere de la cel vechi pe care nu le pot sterge nicicum. Sunt in alt hard driver decat cel cu windowsu actual si nu pot da Format. Spunw Windows was unabble to complete format. Ce trebuie sa fac sa sterg folderele?

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

Cand ai instalat windows 7 puteai sa fi sters toate partitiile de la cel vechi si sa le creezi din nou(nu sa le dai format). Probabil cel vechi a fost un xp si cumva ai facut dual boot, cred. Sa poti formata partitia aia reintrodu cd-ul cu windows 7 si intra ca si cum ai vrea sa reinstalezi windows-ul. Incearca din meniu sa ii dai format partitiei sau sa o stergi si sa o recreezi. Sper ca te-am ajutat.