| Leonis2014 a întrebat:

Am o problema! Mi'am luat acum o saptamana un s3 si nu imi merge internetul pe el, am abonament la cosmote! Nu merge orice as incerca, imi da mesaj ca imi va trimite setatkle de internet si astept pedegeaba findca nu il primesc, iam sunatbpe astia de la cosmote de 2 ori si imi zic acelasi lucru cu setarile de internet! Dau funda celui care ma ajuta sa imi fac netu pe tel.

1 răspuns:
| Iama a răspuns:

Trage bara de aplicatii si vezi daca optiunea cu date mobile este activata. Succes. Daca nu merge suna la cosmote si vorbeste cu cineva de acolo si ei iti vor rezolva problema. Succes