| anonim_4396 a întrebat:

Salut mi-am luat de la cosmote la abonament un telefon Nokia lumia 520 am internet nelimitat inclus in abonament dar nu imi merge, am trimis mesaj sa primesc setarile de internet dar acestea nu se pot configura singure, cum imi pot face singur setarile pentru internet?

2 răspunsuri:
| Marily1997 a răspuns:

Eu tot am Nokia lumia 520, daca vrei sa intri pe internet trebuie sa intri la setari[trebuie sa ai wifi in casa]dai mai jos si acolo apesi pe wifi si tragi introparte [activat].Dar mai bine nu intra pe internet ca iti ia bani multi.EU nu stiam inainte de asta si miau luat 2000 de bani din cont.

| djfive a răspuns:

Uite adresa mea de email : metinserverhost@yahoo.ro

te ajut eu