| Kolors a întrebat:

Am o problema. orice sterg din pc nu imi mai apare in cosul de gunoi, ce sa fac? am windows xp.am umblat eu prin proprietatile cosului ca prostu' dau funda.

Răspuns Câştigător
| 勒兹万 a răspuns:

Ai intrat la proprietati si ai bifat ''Don't move files to the recycle byn''.Dai click dreapta pe cos si bifeaza custom size...asta e tot.succes

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| otylyaotty a răspuns:

Click dreapta - Properties - (sus) Desktop - (jos) Customize desktop - si ai acolo sa alegi cum sa apara recycle Bin. alegi iconita cu el gol (empty).