| Num3Ascuns a întrebat:

Am o probleme cu firefox-ul imi tot apare o eroare de fiecare data cand deschid o fereastra.Imi scrie [JavaScript Application] si mai jos "TypeError: Components.classes[cid] is undefined". Ce are, cum pot sa fac sa nu mai apara?

2 răspunsuri:
| qwerty21 a răspuns:

Ai sters ceva fisiere din fisieru program files/mozila?
oricum, eu zic sa-l stergi, si sa reinstalezi MOZILA, nu windowsubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa rogi pe cineva care stie sa te ajute in realitate nu pe net. presupun ca nu ai vreun virus, dar daca se agraveaza mai bine pui un alt windous.