| Giinger a întrebat:

Am o tablita grafica de ceva vreme si as vrea sa imi fac unele proiecte la desen si pe calculator daca se poate. Insa, in paint nu prea merge. Si nu stiu ce alte programe mai exista si de unde le pot downloada sigur(programe de desenat ma refer) ...ma puteti ajuta? happy Multumesc anticipat~!(cam multe intrebari deodata, stiulaughing )

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce fel de schite, desene vrei sa faci? si de ce nu mereg in Paint? Vrei sa le faci 3D? Un program super bun este AUTODESK.AUTOCAD.V2012 dar nu stiu daca te descurci sa lucrezi cu el. Programe de facut schite, desene sunt destule dar explica ce vrei. Poate vrei sa faci RPC-uri sau animatii si aici iti trebuie alte programe mai usoare. Dezvolta subiectul.

| Giinger explică (pentru neluL):

Vreau sa fac desene 3D, nici decum Rpc-uri sau animatii happy sunt obisnuita cu anumite programe pentru ca am avut conturi pe siteuri de desenat happy si un paint tool sai care mi-a expirat dupa o luna. In paint ies nasoale. happy Multumesc de intelegere!

| neluL a răspuns (pentru Giinger):

Vezi mesaj privat! O sa-ti dau acolo ceea ce ai nevoie! Succes!

| neluL a răspuns (pentru Giinger):

Seteaza-ti mesajele private daca vrei ajutor! Imi scrie ca ->>> Acest utilizator accepta mesaje doar de la prietenii lui! Asa ca daca nu iti setezi mesajele sa pot sa-ti dau mesaj cu ce ai nevoie ->NU TE POT AJUTA! Dupa ce iti setezi mesajele lasa-mi un semn!

| Giinger explică (pentru neluL):

Te adaug la prieteni ...atunci vei putea sa imi lasi un mesaj privat-nu stiu cum sa imi fac setarile -laughing dar daca nu merge nici asa, lasa ca am aflat de cateva programe de la prieteni happy multumesc oricum!happy

| neluL a răspuns (pentru Giinger):

Cum vrei tu! Pentru setari intra aici http://www.TPU.ro/site-users/edit/ si in josul paginii ai ->Vreau sa primesc mesaje de la ->Aici alegi toti membri TPU.