| RaulMA a întrebat:

Am picat traseul pe 12, si am auzit ca ma pot reprograma dupa 3 zile daca scot fisa cum ca am facut alea 6 ore obligatorii. E adevărat? Si inca ceva, dupa cat timp ma programează, nu pot face ceva sa ma programeze mai repede si nu prin mai?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai ce sa faci sa te programezi mai repede, cam asta e media 3 luni

| KanameKuran a răspuns:

In mod oficial te poti reprograma dupa 1 saptamana de la ultimul examen. Dar in functie de orasul in care o faci, si in functie de cati alti elevi vor sa dea examenul, te vor programa mai tarziu. Eu am dat sala la inceputul lui august 2015 si m-au programat la oras in ianuarie 2016 :/
Daca nu ai pile sau dai mita, nu ai sanse sa te reprogrameze mai repede. Incearca sa il rogi pe instructor sa vorbeasca cu ei, sa te bage mai repede.