| TheKillerTK a întrebat:

Am placa de baza biostar p4m900-m7 fe si vreau sa stiu daca imi merge aceasta placa video : http://www.emag.ro/......18336-1466
Nu prea le am eu cu PC-ul dar placa mea video de doar de 128 mb.Si aceasta e de 1024 mb adica 1gb.
Placa video care o am acum este via chrome9 HC IGP Family, este buna dar are memorie mica.Ms anticipat!

2 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Da. o sa-ti mearga aceasta placa video

| TheKillerTK explică:

Dar ce inseamna tip memorie?
Merg toate?
Aceasta care vreau sa o cumpar este ddr3, ma gandesc ca e ca si la rami:-imi merge ddr2 dar ddr1 si ddr3 nu merge(placa rami). Este la fel si la Placa video sau nu are importanta?