| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un bluethoot si nu stiu cum se foloseste? as dori un raspuns pe intelesul meuthinking

3 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Salut... ce bluetooth?! casca pentru telefon sau adaptor USB Bluetooth?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca este pentru calculator gen stick trebuie sa ai un driver pentru el care vine pe cd sau este autoplay cand bagi sticku in usb-ul de la calculator
si dupa ce instalezi driverul o sa fie o fereastra unde este buton de "search for devices" sau ceva de genu si apesi si daca sunt telefoane cu bluetooth sau alte calculatoae o sa le arata si o sa ai mai multe optiuni gen transfer date, media, contacte
http://www.howstuffworks.com/bluetooth.htm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca este pentru calculator gen stick trebuie sa ai un driver pentru el care vine pe cd sau este autoplay cand bagi sticku in usb-ul de la calculator
si dupa ce instalezi driverul o sa fie o fereastra unde este buton de "search for devices" sau ceva de genu si apesi si daca sunt telefoane cu bluetooth sau alte calculatoae o sa le arata si osa ai mai multe optiuni gen transfer date, media, contacte
http://www.howstuffworks.com/bluetooth.htm