| aLeEmo a întrebat:

Buna azi am primit un Samsung GALAXY Mini si am o problema, nu stiu cum sa ma conectez la pc, am cablu usb de date da n-am niciun program, driver, trebuie cu bluethoot? cu bluethoot nu stiuiu sa ma conectez HELP! FUnda si Happy Easter

Răspuns Câştigător
| AyU a răspuns:

Hey
Si eu am Samsung Galaxy dar al meu ii S tongue
Oricum...nai nevoie de niciun program. La mine era setat din tel ceva si am schimbat akol de imi merge cablul de date.
Inceraca sa intri la setari, wireless si retea, setari USB si alege acolo aplicatie redare media... sper numa sa fie la fel laughing oricum merita sa incerci
Sper ca am fost de ajutorhee hee

4 răspunsuri:
| ÖpëиTPU a răspuns:

Foloseste "Samsung Kies"

| aLeEmo explică:

Pardon, bluetooth

| Clover95 a răspuns:

Sall.Trbuie sa mergi la setari la telefon la conexiuni

| WaNNeX a răspuns:

Am intrat in setari, am reusit sa instalez "new hardware" in pc si acum cand bag cablu in pc nu apare nimic nimic. straight face