| Aalyn91 a întrebat:

am o problema ce ma scoate din sarite eu acum vreau sa imi descarc Adobe flash player 14 pentru ca eu am 13 si vreau sa fiu actualizat la zi cu toate iar cand vreau sa il descarc ramane blocat la 99% si am incercat pe o gramada de-a browsere si nu merge la mine merge sa descarc orice dar nu stiu dc nu ma lasa sa descarc Adobe flash player.Am dat scanare antivirus am avast 2014 (cum vam zis sunt actualizat la zi).VA ROG SA MA AJUTATII. FUNDAAAAAA!

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Dezinstaleaza compler Adobe flash player-ul si apoi reinstaleaza-l. Poti descarca un kit de instalare offline daca cel online iti pune probleme.