| Kennyux a întrebat:

Am pus aceasta intrebare acum ceva timp... dar mai am nevoie de niste raspunsuri cat mai rapid. Se poate sa imi achizitionez pachetul Fiberlink 2 de la RDS, fara telefonie sau televiziune daca stau in Timisoara, centru? Mi-a spus cineva ca are doar acest internet de 2 ani, fara telefon/televiziune. Nu am nevoie cele 2 spune acum ceva vreme, doresc doar internetul. Multumesc!

3 răspunsuri:
| oana44m a răspuns:

De ce nu suni la ei? Mi se pare cea mai rapida metoda, in loc sa astepti sa iti raspunda cineva si poate informatia nici sa nu fie buna. Intra pe site-ul lor, ia un nr de telefon si rezolva problema.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca mai au aceasta optiune. Eu am subliniat doi ani, ca sa fii convins ca se poate. Dar, chiar asa, (cum spune @oana44m), de ce nu te duci la ei?

| Bοgdαη a răspuns:

Salut!
Se poate sa iti achiziotionezi pachetul fiberlink 2. Uite aici o zona de acoperire:http://www.rcs-rds.ro/......vicii-digi in orasele si zonele de pe harta se poate.
Bafta!