| Anonimus696969 a întrebat:

In curand o sa imi expire contractul la romtelecom ( tv+internet+telefonie). Am auzit ca se poate negocia cu ei pentru servicii mai bune. Cum se face acest lucru? M-au sunat deja odata si au spus ca pentru 120 lei imi baga la telefon nelimitat, tv ramane la fel si internetul il mareste. Pe mine ma intereseaza mai mult internetul (deoarece acuma merge foaret greu ca am 3mbs ). Cum sa le explic? Stau la sat.

3 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Apelati 1930 gratuit in reteaua Romtelecom sau TELVERDE 0800800800 - colegii nostri va vor oferi informațiile necesare. Toate cele bune!

| Kaℓi a răspuns:

Da-te nemultumit si suparat si spune-le ca vrei sa renunti la abonament, ca ai gasit o oferta mai buna la o firma concurenta.

| Anonimus696969 explică (pentru Kaℓi):

Da, da fiind la sat nu prea mai am oferte. Mai este o singura firma( akta). Oare daca zic ca ma mut la RDS o sa isi dea seama?