| mrox91 a întrebat:

Am reinstalat mess-ul si apare scrisul pe mai multe randuri si doar 1 data numele peroanei care scrie. vreau sa apara de fiecare data cand da enter si numele persoanei, pe ce tr sa apas sa apara asa?

3 răspunsuri:
| MiReLa_3183 a răspuns:

Eu am mess 10 si imi apare de fiecare data cand dau enter numele meu dar nu stiu cum am facut thinking

| corcodusa a răspuns:

Ai mess 10 nu? asta e interfata programului nou.nu ai ce sa modifici. si Y! M 9 am impresia ca este la fel:-P
singura solutie=> ia o varianta mai veche de Y! M
Bafta:-P

fundita?big grin

| mrox91 explică:

Am mai de mult mess 10 si inainte asa era...