| julliano a întrebat:

Am reusit performata sa ajung si eu azi pe pagina a II-a la rank, am 199, ca eram tot peste 200 si un raport de 5.42% raspunsuri castigatoare din total. happy Asta in jumatate de luna de cand sunt cu voi. E bine, e rau? tongue

20 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Juliano, e bine. Curand ajungi pe locul I, primesti apartament si masina plus coronita de la admini. De asemenea, 10% din castigurile siteului.
Shin, subtil directionata replica ta. Prea subtil?tongue

Shin
| Shin a răspuns:

@julliano, orice raspuns creste scorulwinking
Shin

| Shin a răspuns:

@psiholoaga, sper ca nuwinking
Shin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Felicitari.....

| Barajag a răspuns:

Bravo, tine-o tot asa...baftahappy

| hândel a răspuns:

E bine ca lupti pentru. ceea ce-ti doresti. laughing Felicitari pentru. reusita si, nu uita sa mai iei si o gura din viata reala, prea mult internet te face sa uiti de frumusetea vietii. Bafta!winking

| hândel a răspuns:

Daca-ti spun ca habar n-aveam ca-s pe locu' 104, ma crezi? Intru cand am timp pe TPU, e bine ca tu iti faci mai mult timp pentru. a fi parte din comunitate. Ceva-mi spune ca-ntr-una din saptamanile urmatoare, cand voi accesa TPU, te voi vedea expert. tongue tongue Asa ca-ti tin eu pumnii julliano. happy

| julliano explică:

Hahaha. figura mare legiuitoarea. observ ca tu parca esti intotdeauna pe fuga cu pa, pa al tau caracteristic, ma amuza intotdeauna, apari rapid - pac un raspuns si fugi mai departe rolling on the floor Ms de raspunsuri

| julliano explică:

Felicitari si voua tuturor, pentru ca fiecare dintre voi ajuta in felul lui pe cate cineva cu un raspuns. Bafta otonis, hai ca mai ai un pas si treci si tu pe pagina I, tin pumnii! happy

| julliano explică:

Nuuu, nu vreau sef cu coronita! Mai bine ma trimiteti in delegatie prin australia pe undeva big grin

| julliano explică:

Brianna, tot respectul! Tu ai fost mai perspicace decat mine, esti mai noua cu 1 zi decat mine si ai performante duble :p Succes!

| julliano explică:

Bro, lasa ca nu ma iau eu dupa psiholoaga, stiu ca e hoata big grin

| Ben. a răspuns:

E rau! asta arata ca -ti pierzi o groaza de timp!

| Elly4all a răspuns:

Felicitari, la mai mari si mai bune vremuri( in cazul tau scoruriwinking )

| viki a răspuns:

E foarte bine.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-ti foloseste la ceva?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitariiiiiiiii! Mai ai putin si ai devii actionar TPU.rorolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Lipsa de activitate, te vom sancționa dacă mai hibernezi!
Pas alergător la datorie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine happy Si eu cam de jumatate de luna sunt pe aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juliano sa nu crezi. Daca astepti apartament, masina si 10%, o sa astepti mult si bine. O sa stai ca si pina acum. o sa mergi cu tranvaiu si o sa ai buzunarele goale. Nu-ti fa sperante inutile laughing