| Helăăăăăuu a întrebat:

Am revenit ieri de la mare. Iupiiii! Am stat la cineva in gazda si ininte cu trei zile sa plecam a venit o familie care avea o fetita mica, de vreo 2 anisori. Au venit cu trenul si habar nu am pe cine sa intreb daca au trebuit sa plateasca bilet si pentru aia mica. Deci, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Copiii sub 5 ani sunt scutiţi de plata transportului pe calea ferată.

2 răspunsuri:
| InViataReala a răspuns:

Nu cred ca a platit!

| DyaRebela a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa plateasca pentru aia mica fiindca are doar 2 anisori.