| GabrielStefan a întrebat:

Am Rujeola! Cine mai are? astept raspunsuri si ce ati facut pentru a trece...

4 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Myy dar nu am facut nimic

| John90 a răspuns:

Stai in casa 2 saptamani sau 3 si trece nu ai ce face happy

| mileylove a răspuns:

Eu tocmai am scapat.iti spune doctorul, dar pe mine ma enerveaza cand lumea imi raspunde ceva de genul asta deci iti spun mai pe sleau ca trebuie sa stai 2 saptamani (eu am stat 1)in casa, sa tii regim si sa nu te scarpini ca cica lasa semn. poti sa-ti dai si tu cu parerea la ultima mea intrebare? sunt disperatacrying((

| Lgenends a răspuns:

Salut am avut si eu... si trebuie sa astepti cam 2 saptamani