| MrFunky2 a întrebat:

Am sanse sa devin vlogger daca am vene sub ochi? Ma refer la partea de aspect...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Nu este nici o problema asta, oameni de obicei cauta altceva, sunt interesati de ideile tale creative, nu trebuie sa fi neaparat cel mai frumos sa te poti apuca de vlog-uri.
Bafta!

| RainbowD a răspuns:

Nu vad nici o problema in asta. Deci, se poate. Nu îi nimeni perfect fiecare are defectele lui. Unele se vad altele nu. Ceea ce ai tu nu este un defect. Doar am spus asa, in general. Mult succes!

| Skippy223 a răspuns:

Casey Neistat este un vlogger din New York foarte popular. El poarta ochelari de soare mereu pentru ca el vrea ca sa para ca se uita mereu in camera, chiar si atunci cand nu o face - ca sa pastreze contactul mereu.

Ce vreau sa spun este ca daca nu vrei sa ti se vada venele sub ochi, poti purta ochelari de soare. Sau sa nu bagi in seama defectele.

| Andreiandrei2000 a răspuns (pentru Skippy223):

De fapt Casey Neistat cred ca poate ochelari pentru ca e tare urat. Are ochii mici si ciudati, cu ochelari nu mai e asa de urat!

| Skippy223 a răspuns (pentru Andreiandrei2000):

A precizat intr-un vlog acum cativa ani de ce poarta el ochelari.

| RappaNow a răspuns:

Aspectul nu contează, contează ce content faci. Dacă faci de calitate, ești răsplătit cu mult respect față de munca ta, baftăwinking

| SyraMadeily a răspuns:

Toata lumea are vene sub ochi. De fapt chiar si IN ochi. Ok, stiu ce vrei sa spui, si nu, nu cred ca ar deranja pe cineva atata timp cat continutul canalului e interesant. Sa-mi spui si mie cand incepi ca sa ma abonezwinking