| razboi112 a întrebat:

Am scanat cu malwarebytes crezand ca am keylogger in pc si mia aratat 0 obiecte infectate...malwaebyes anti malware este anti keylogger? funda si app am de ce sa ma panic?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| m3zzzu a răspuns:

Malwarebytes este un antikeylogger. Daca ai dat analyse cu el si a zis ca nu ai nimic atunci e bine.

Funda?big grin

| Emanuel101 a răspuns:

Anti malware este pentru malware exista si anti keylogger inainte de a rula executabile dubioase iti recomand sa le scanezi pe virustotal.com