| Red0x a întrebat:

De dimineata m-am "ales" cu un keylogger dupa ce am incercat sa descarc o chestie. Antivirusul (Avast) nu l-a depistat si nici in Task manager nu aparea vreun proces suspect. L-am gasit cand am scanat cu Malwarebytes Anti-Malware si i-am dat stergere. Mi s-a restartat pc-ul si apoi am mai dat o data scanare. Mi-a gasit altfel de virus, nu mai aparea niciun keylogger.

Intrebarea mea este: am scapat de el, pot fi 100% sigur ca nu mai am keylogger?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, ai scapat de keylogger, Malwarebytes Anti-Malware este bun pentru asemenea malware.

1 răspuns:
| alexstriker13 a răspuns:

Da, l-ai eliminat