| pinkflower a întrebat:

Am scapat aparatul foto in apa si acum merge dar face poze mov. Stiti cum sa il repar fara sa il duc la un service? Fuunda!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai ce-i face, mergi cu el la un service autorizat.
Pa, pa.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Dacă-l ai în garanţie şi mai ai garanţia, sună la firma respectivă. Numărul e pe foaia cu garanţia.

| iusy98 a răspuns:

Incearca sa-l usuci cu feonul sau sa desfaci suruburile si apoi sal usuci cu feonul big grin

| Andrree a răspuns:

Eu sunt oaia neagră de aici şi îţi zic să îi desfaci carcasa aia şi să îl laşi un moment să se usuce sau ştiu eu, ce rău ar putea să îi facă? thinking Dar dacă nu eşti sigură de rezultate mai bine îl duci la un service, şi dacă te costă mult, mai bine mai strângi nişte bani şi îţi iei altul. E compact?

| cocowx a răspuns:

Fiecare culoare a unui pixel este foarmata din mai multe nuante de ROZU-VERDE-ALBASTRU, iar tu ai un aparat care nu coloreaza partea verde a pixelilor

| onecika a răspuns:

Bună!
Eu personal te sfătuiesc să-l aduci la repetaţie. Sunt sigură că un expert ştie cum să iasă din situaţie.

Numai bine!