| Killer1234 a întrebat:

Am si eu o intrebare cine stie un program in care tu scrii si el pronunta ce ai scris cu voce de robot sau alte voci dau funda

3 răspunsuri:
| cici a răspuns:

Http://translate.google.ro/? client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&hl=ro&tab=wT#ro|en|

| TuNdRa a răspuns:

Sal are si pc asa ceva insa doar daca scrii in engleza fa asa
apesi START>>ALL PROGRAM>>ACCESSORIES>>ACCESSIBILITY>>NARATOR
si o sa vezi ca o sa inceapa sa vorbeasca sper ca ti-am fost de ajutor